.

HAKKIMIZDA

EROĞLU TESİSAT; Konya'da Sıhhi tesisat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


Hizmet verdiğimiz sektörde, güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket ediyor, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini zirvede tutuyoruz.


Hizmet anlayışımızda "1 saat sonra, olmadı yarın veya filan gün" gibi derinliği olmayan boş sözlerden uzak duruyor, hangi gün ve saat diye belirtmiş isek, randevumuza kesinlikle riayet ediyoruz.


Hizmet verdiğimiz sektörde taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız profesyonel hizmet vermektedir.


Hizmet Halkamızın İçinde;


Kırmadan su kaçağı tespiti, sıhhi tesisat hizmetleri, kirli su tesisatı, lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, kalorifer petek temizleme, duşakabin montaj ve tamir, ısıtma tesisatı, tesisat tamir ve revizyon, donmuş tesisat ve çeşme açılması ile güneş enerji sistemlerinin satış ve montajı yer almaktadır.


Tesisat hizmetlerimizde kaliteli malzeme kullanıyor, usta işçilik yapıyor ve arkamızda bizlere teşekkür eden mutlu müşteriler bırakıyoruz.


tesisatçı, en yakın çeşmeci, su tesisat tamircisi, çeşmeci, temiz su tesisatı, atık su tesisatı, sıhhi tesisatçı, meram çeşmeci, selçuklu çeşmeci, karatay çeşmeci